Sunday, November 30, 2014

Motosezona

Pēc šīsdienas foršā izbrauciena vairs neliekas, ka vajadzētu slēgt motosezonu!
Vēl es zinu, ka man nebūs vairs motociks ar karburatoru. Iešprice ziemā ir must have - pie -10C lec "uz viens", nekādu čoku, nekādas melnās maģijas. Braucot ciet nesalst, nekas neraustās un nekratās.

Saturday, October 25, 2014

Autoidioti

Kāpēc tik daudz autoidiotu izvēlas konkrētu auto marku?

Wednesday, October 15, 2014

Individuāla pieeja

Saņēmu no Latvenergo individuālu piedāvājumu elektroenerģijas piegādei. Skaistu PDF uz 6 lapām. Ar sīku izklāstu, kāpēc man vajadzētu kaut ko mainīt un parakstīties uz jaunu līgumu. Kurā ir zemākas cenas man kā patērētājam, kurš patērē vairāk par 600kWh mēnesī. Tālāk ir pieminēti ierobežojumi uz līguma termiņu, līgumsodi, utt.. Tālāk procedūra, kur jāiet un kas jādara, lai iespējotu šo līgumu ar fantastisko piedāvājumu.
Un tas viss man ļaus ietaupīt 4.64€ (četri eiro, sešdesmit četri eirocenti) mēnesī uz apmēram 150€ attiecībā pret variantu, ja es neizdomāju šo piedāvājumu ignorēt un turpināt maksāt pēc parastā tarifa un parastajiem noteikumiem.
Jūtos pagodināts par individuālo pieeju un izdevīgo piedāvājumu...